Aprád Bognár - Mäso údeniny

Rodinná firma so sídlom v Novom Živote sa zaoberá s výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Zaraďuje sa medzi stredné podniky s počtom zamestnancov cca. 100. Vznikla v roku 1991. V rámci expanzie sa v roku 2004 firma presťahovala do novostavanej budovy, financovanej z vlastného kapitálu. Aj nová prevádzka neustále prechádza modernizáciou, aby bola v súlade s narastajúcimi sa legislatívnymi požiadavkami. Nárastom výroby sa rozšírila aj distribučná sieť firmy. Od roku 2007 sa rad výrobkov rozšíril o výrobu trvanlivých tepelne neopracovaných mäsových výrobkov.

Pevné zázemie na trhu sme si vybudovali vďaka chutným a kvalitným produktom podľa tradičných receptúr, ktoré si doplňujeme so špeciálnymi výrobkami podľa vlastnej receptúry. Snažíme sa upriamiť orientáciu na zákazníka s cieľom uspokojovať a prekračovať jeho očakávania. S nárasatom spokojných zákazníkov zlepšujeme imidž a dobré meno. Naša firma sa zaväzuje spĺňať požiadavky a trvalo zlepšovať systém výroby bezpečnosti potravín v zmysle požiadaviek systému HACCP.

Kde zakúpiť naše produkty?

Náš web slúži iba na objednávanie pre veľkoodberateľov. Ak Vám naše produkty chutia a chceli by ste si ich zakúpiť, navštívte jednu z našich predajní. Naše produkty môžete nájsť aj v nasledujúcich obchodných reťazcoch.

Terno
Lidl
Nitrazdroj
Lunys
eDelia
Gašparík